Ibum Forte

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

ibuprofen

, Hasco-Lek

Dawka:

40 mg/ml

Opakowanie:

100 mililitrów
dostępny, cena 36,99 zł
36,99 zł

(0,37 zł / ml)

Opis Ibum Forte

Ibum Forte to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej dla dzieci, stosowany w bólu i gorączce różnego pochodzenia. Substancją czynną produktu jest ibuprofen o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Preparat jest stosowany w przebiegu przeziębienia, grypy i innych chorób zakaźnych, a także w łagodnych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, m.in. bolesnym ząbkowaniu, zapaleniu ucha, bólach pooperacyjnych, urazach. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. miesiąca życia. Ma truskawkowy smak.

Kategorie Ibum Forte

Podmiot odpowiedzialny Ibum Forte

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Ibum Forte

  • Substancja czynna: 200 mg ibuprofenu w 5 ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: maltitol ciekły (E 965), glicerol (E 422), guma ksantan, sacharyna sodowa (E 954), sodu benzoesan (E 211), kwas fumarowy, disodu fosforan dwunastowodny, aromat truskawkowy naturalny AR 2157 (zawiera naturalne substancje aromatyczne oraz glikol propylenowy E 1520), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Ibum Forte

Ibum Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pudroderm

zawiesina, 140 gramów

Dicoflor Ibsium

kapsułki, 40 kapsułek

Plomb-R

krem, 3 gramy

52,99 zł

Milanella Complex

kapsułki, 30 kapsułek

Multi-Mam Kompresy

kompres, 12 sztuk

Juvit Multi

krople, 10 mililitrów

31,99 zł

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

66,99 zł

Traumon

żel, 50 gramów

50,99 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów